JUGAMOR Miyo-İnositol, D-Kiro-İnositol, L-Sistin, Probiyotik Mikroorganizma ve Multivitamin İçeren Takviye Edici Gıda

Jugamor Kullanım Şekli: Sabah 1 adet kapsülün, 1 su bardağı (200 ml) su ile alınması önerilir. Akşam 1 su bardağı suya (200 ml), 1 saşenin ilave edilip karıştırılarak yemeklerden 30 dk sonra alınması önerilir.

Uyarılar: Yetişkinler içindir. Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmayın. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemez. Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayın. Hamilelik ve emzirme dönemi ile hastalık veya ilaç kullanılması durumunda doktorunuza danışınız.

Takviye Edici Gıda Onay Numarası: 07177-17.02.2020

Gıda İşletmecisi: Bioremedy İlaç San. ve Tic. Ltd. Şti.

İşletme Kayıt Numarası: TR-44-K-008866

Gsm: 0531 730 23 53 Web Sitesi: www.bioremedyturkey.com

Üretici Firma: Farmasoft İlaç Gıda Kozmetik San. Tic. Ltd. Şti.

Adres: Karacaoğlan Mah. 6172 Sok. No: 14 / A Bornova-İZMİR

İşletme Kayıt Numarası: TR-35-K-071436

Farmasoft, ISO 9001:2015 ve ISO 22000:2005 belgelerine sahiptir. Bu belgeler kaliteye ve gıda güvenliğine verdiğimiz önemi göstermektedir.

Açıklama

Koenzim Q10
Elektron taşıma sisteminin önemli bir parçası olan koenzim Q10, mitokondride üretilen enerjiyi ATP’ye çevirmede önemli rol oynar. Sperm kalitesi, aktivitesi, sperm sağlığı ve morfolojisinde de olumlu etkileri vardır.

Berberine
İnsülin direncini azaltır. Kolesterol seviyesini düşürür. Hamileliği ve doğurganlığı artırır. Bağışıklık desteği sağlar. Yüksek tansiyonu düşürür. LDL ve trigliseritlerde önemli düşüşler ve HDL’de iyileşme sağlar.

Glutatyon
Master antioksidan olarak bilinen Glutatyon bağışıklık sistemini stimüle eder. Ayrıca Glutatyon takviyesi PCOS lu kadınların yumurta kalitesi için de koruyucu özellik taşır.

Vücudun hücre zarına ve DNA’ya zarar verebilecek olan serbest radikaller ile mücadele etmesinde güçlü bir antioksidan görevi görür. Sprem hareketliliğini olumlu etkiler.

Selenyum

Erkeklerde sperm kalitesi ve testosteron seviyesini arttırdığı gibi kadınlarda da doğurganlığı arttırmaktadır. Selenyum E vitamini ile birlikte alınması erkeklerde başarı oranını önemli ölçüde arttırmaktadır.

Myo-Inositol
PCOS’lu kadınların LH, testesteron ve insülin düzeylerini azaltarak PCOS semptomlarını en aza indirir. Sperm kalitesinde artış sağlar. Sperm sayı ve hareketliliği üzerinde de etkilidir.

D-Chiro Inositol
Kaliteli yumurta ve embriyo sayısında artış sağlar. Sperm kalitesini artırmakla beraber, sprem sayısında ve hareketliliğinde de olumlu etkiye sahiptir.

L-Sistin
Vücudun glutatyon üretmek için ihtiyacı olan bir tepkime maddesidir.

Betain
Betain, homosistein gibi moleküllerin bünyesindeki metilasyondan sorumlu bir elektron bağışçısıdır. Hücre sağlığını ve bütünlüğünü destekler, hücre hasarını engellemekte aktif rol oynar. Kreatinin sentezlenmesinde arttırıcı etkisi vardır. Kardiyovasküler sistemin korunmasında yardımcı olur. Hücrelerin su tutma kapasitesini arttırır, dehidratasyonu engeller, böbrek fonksiyonlarını destekler.

Lepidyum (Lepidium Meyeni)
Sperm sayısını olumlu etkileyip testosteron ve progesteron gibi erkek cinsiyet hormonlarının seviyesini artırır. Hormonal dengesizlikleri önler. Cinsel isteği artırır.

Kore Ginsengi (Panax Ginseng)
Sağlıklı bireylerin sperm kalitesini artırırken, infertilite tedavisinde olumlu etki gösterir.

Tribulus Terrestris

Erkeklerde cinsel problemlerde ereksiyon bozukluğu, spermatorrhea, cinsel isteği arttırır.

Probiyotik (Lactobacillus Rhamnosus)

Probiyotikler bağırsaktaki organizmaların doğal dengesini (mikroflora) sağlayan bakterilerdir. Probiyotik dediğimiz bu canlı mikroorganizmalar midemizin güçlü asit ortamında yaşamlarına devam ederek bağırsaklarımıza ulaşırlar, bağırsak duvarına yapışıp ürerler.

Cinko

Vitamin B3

Vitamin B2

Vitamin B6

Vitamin B12

Vitamin C

Vitamin E

Vitamin D

Magnezyum